Hakkımızda

Luna Mutluluk Adası sanat ile edebiyatı bir araya getirmeyi amaçlayan, çocuklar için üretilmiş bir projedir. Çocukların okuma alışkanlığı kazanması ve sanatsal etkinliklerde bulunabilmesi için fikir üretmeye devam etmektedir. Okuyan, üreten ve en önemlisi mutlu çocuklar hayal etmektedir. Luna Mutluluk Adası olarak İngilizce düzelti hizmetleri veren https://www.kuttura.com ile ortaklaşa projeler yapmaktayız.
0
Çizilmiş Büyük Taş
0
Akrilik Boya
0
Akrilik Boya Fırçası
0
Boş Taş
0
Küçük Boy Taş
0
Muhteşem Kitap

Kullanıcı Görüşleri

Canan Çelik

Bankacı

"Uzun zamandır çocuklarım ile birlikte taş boyamak istiyordum ancak doğru taşları nereden bulacağımı bilemiyordum. Taş bulsak bile hangi boyayı fırçayı almam gerektiğine karar verememiştim. Luna Mutluluk Adası Taş Boyama Seti ile aklımızda hiç soru işareti kalmadan taş boyama imkanı sağladık. Çocuklarımla harika vakit geçirdik. Üstelik özenle hazırlanmış çocuk kitabı başucu kitaplarımız arasında yerini aldı."

Filiz Öz

Mühendis

"Doğruyu söylemek gerekirse kutunun içinden çıkacak malzemelerin bu kadar kaliteli olacağını düşünmemiştim. Yaratıcılık anlamında bize bu kadar seçenek sunacak malzemeyi içerdiğini de fark etmemiştim. Taş boyama etkinliği sonrası birçok etkinlikte kullanabileceğimiz kadar çok boyamız kaldı. Ayrıca çocuklarımın kendi kitap ayraçlarını yapmaları harika bir deneyimdi. Çocuklarımın, kutunun içinden çıkan küçük kese kağıdına koyarak hazırladıkları hediye paketi muhteşemdi. Teşekkürler Luna Mutluluk Adası!".